Menu
Sepetim
Küçük Bir Hediye Mutluluk Verebilir Keşfedin!

Gizlilik ve Güvenlik Politikası

Bu gizlilik politikası, için gizlilik uygulamalarını açıklar. Gizlilik hakkınız bizim için son derece önemlidir ve bu bildirimi, gizliliğinize olan sıkı bağlılığımızı göstermek için oluşturduk. Sitemizi ziyaretiniz sırasında bize sağladığınız bilgileri korumak için kullandığımız yönergeler aşağıdadır.


BİLGİ TOPLAMA, KULLANMA VE PAYLAŞMA

Mağazamızdan bir şey satın aldığınızda, satın alma ve satma sürecinin bir parçası olarak, bize verdiğiniz adınız, adresiniz ve e-posta adresiniz gibi kişisel bilgileri topluyoruz. Mağazamıza göz attığınızda, tarayıcınız ve işletim sisteminiz hakkında bilgi edinmemize yardımcı olacak bilgileri bize sağlamak için bilgisayarınızın internet protokol (IP) adresini de otomatik olarak alırız. E-posta ile pazarlama (varsa): İzninizle size mağazamız, yeni ürünler ve diğer güncellemeler hakkında e-postalar gönderebiliriz. Metin pazarlaması (varsa): İzninizle mağazamız, yeni ürünler ve diğer güncellemeler hakkında metin mesajları gönderebiliriz. Güncellemeler, Ödeme Hatırlatıcılarını içerir. Web kancaları, Checkout Hatırlatıcıları mesajlaşma sistemini tetiklemek için kullanılacaktır. kredi kartı bilgilerinizin, adınızın, adresinizin, e-posta adresinizin ve e-posta veya diğer doğrudan iletişim yoluyla bize gönüllü olarak sağladığınız tüm ek bilgilerin gizliliği üzerinde kontrol sahibi olmanızı sağlamak için tasarlanmıştır. Kişisel bilgilerinizin İnternet'te güvenli bir şekilde iletilmesini sağlayan SSL (güvenli yuva katmanı) şifreleme adı verilen, tarayıcınız aracılığıyla kullanılabilen endüstri standardı güvenlik önlemlerini sunuyoruz. üzerinde bir mal siparişi verdiğinizde, siparişi işlemek için gerekli olan adınız, adresiniz, e-posta adresiniz ve kredi kartı bilgileriniz gibi belirli kişisel bilgiler istenecektir. Kredi kartı işlemlerinin güvenli bir şekilde işlenmesi, tescilli bir kimlik doğrulama sistemi tarafından yapılır. Bu bilgileri kimseye satmayacağız veya kiralamayacağız. Kayıt olduğunuzda veya sipariş verdiğinizde bize sağladığınız tüm kişisel bilgiler, güvenli web sunucumuzdaki ve dahili sistemlerimizdeki özel dosyalarda tutulur. Şirketimizle ilgili kullanıcı bilgilerini göndermek için müşteri iletişim bilgilerini kullanırız. Müşterinin iletişim bilgileri, mail listesine üye olması durumunda ziyaretçi ile gerektiğinde iletişime geçilmesi için de kullanılmaktadır. Kullanıcılar, abonelikten çıkmayı seçerek gelecekteki postaları almaktan vazgeçebilirler. Kullanıcının kimliğini doğrulamak ve kayıt sistemimizde kullanmak için benzersiz tanımlayıcılar toplanır. Bilgilerinizi yalnızca bizimle iletişime geçmenizin nedeni ile ilgili olarak size yanıt vermek için kullanacağız. Bilgilerinizi, talebinizi yerine getirmek için gerekli olanlar dışında, örneğin; sipariş göndermek için. IP adresinizi, sunucumuzdaki sorunları teşhis etmeye ve Web sitemizi yönetmeye yardımcı olması için kullanırız. IP adresiniz, sizi tanımlamaya yardımcı olmak ve geniş demografik bilgiler toplamak için kullanılır. Bizden bunu yapmamamızı istemediğiniz sürece, gelecekte size özel ürünler, yeni ürünler veya hizmetler veya bu gizlilik politikasındaki değişiklikler hakkında bilgi vermek için e-posta veya telefon yoluyla sizinle iletişime geçebiliriz.


BİLGİLERE ERİŞİMİNİZ VE KONTROLÜNÜZ

Sizinle ve sipariş geçmişinizle ilgili kişisel bilgiler, yalnızca oluşturduğunuz doğru şifreyi girerseniz kullanılabilir. Şifrenizi girdikten sonra Hesabım sayfasından bilgilerinizi dilediğiniz zaman düzenleyebilir veya silebilirsiniz. Parolanızı unutursanız, e-posta adresinize gönderilmesini isteyebilirsiniz. Şifreleri telefonla vermeyeceğiz veya kayıt için kullanılandan farklı bir e-posta adresine e-posta göndermeyeceğiz. Bize e-posta adresinizi verdiyseniz, size zaman zaman tanıtım amaçlı e-postalar gönderebiliriz. Bu tür postalar almak istemiyorsanız, e-posta ile yanıt verin veya tüm otomatik veya promosyon e-postalarında sağlanan abonelikten çıkma bağlantısını kullanarak abonelikten çıkın. Web sitemizde sağlanan iletişim sayfası aracılığıyla istediğiniz zaman bizimle iletişime geçerek aşağıdakileri yapabilirsiniz:

1) Varsa, sizinle ilgili hangi verilere sahip olduğumuzu görün

2) Hakkınızda sahip olduğumuz tüm verileri değiştirin/düzeltin

3) Hakkınızda sahip olduğumuz tüm verileri silmemizi sağlayın

4) Verilerinizi kullanımımızla ilgili endişelerinizi dile getirin

GÜVENLİK

Bilgilerinizi korumak için önlem alıyoruz. kontrolümüz altındaki bilgilerin kaybolmasını, kötüye kullanılmasını ve değiştirilmesini önlemek için güvenlik önlemlerine sahiptir. Tüm veriler mevcut en gelişmiş yöntemler kullanılarak korunur. Hassas bilgileri (kredi kartı verileri gibi) topladığımız her yerde, bu bilgiler şifrelenir ve bize güvenli bir şekilde iletilir. Çevrimiçi iletilen hassas bilgileri korumak için şifreleme kullanırken, bilgilerinizi çevrimdışı olarak da koruyoruz. Yalnızca belirli bir işi (örneğin faturalandırma veya müşteri hizmetleri) gerçekleştirmek için bu bilgilere ihtiyaç duyan çalışanlara, kişisel olarak tanımlanabilir bilgilere erişim izni verilir. Kişisel olarak tanımlanabilir bilgileri sakladığımız bilgisayarlar/sunucular güvenli bir ortamda tutulur.


SİPARİŞLER

Sipariş formumuzdaki bilgileri sizden rica ediyoruz. Bizden satın almak için iletişim bilgilerini (isim ve teslimat adresi gibi) ve finansal bilgileri (kredi kartı numarası, son kullanma tarihi gibi) sağlamalısınız. Bu bilgiler faturalandırma amacıyla ve kiralama taleplerinizi yerine getirmek için kullanılmaktadır. Bir siparişi işleme koymada sorun yaşarsak, bu bilgileri sizinle iletişim kurmak için kullanırız.

PAYLAŞIM

Toplu demografik bilgileri ortaklarımız ve reklamcılarımızla paylaşıyoruz. Bu, herhangi bir kişiyi tanımlayabilecek herhangi bir kişisel bilgi ile bağlantılı değildir. Siparişleri göndermek için harici bir nakliye şirketi ve kullanıcılara mal ve hizmetler için fatura kesmek için bir kredi kartı işleme şirketi kullanırız. Bu şirketler, siparişinizi doldurmanın ötesinde herhangi bir ikincil amaç için kişisel olarak tanımlanabilir bilgileri saklamaz, paylaşmaz, saklamaz veya kullanmaz. Belirli hizmetler sağlamak için başka bir tarafla ortaklık kurarız. Kullanıcı bu hizmetlere kaydolduğunda, üçüncü tarafın bu hizmetleri sağlaması için gerekli olan adları veya diğer iletişim bilgilerini paylaşacağız. Bu tarafların, bu hizmetleri sağlama amacı dışında kişisel olarak tanımlanabilir bilgileri kullanmalarına izin verilmez.

BAĞLANTILAR

Bu site, kolaylık sağlamak amacıyla yalnızca bilgi amaçlı diğer Web sitelerine bağlantılar içerir ve bu web sitelerini onayladığımız anlamına gelmez. www.ozayagen.com, bu tür web sitelerinin gizlilik uygulamalarından veya içeriğinden sorumlu değildir ve gerekirse herhangi bir kişisel bilgi göndermeden önce bu tür sitelerin gizlilik politikalarını okumanızı öneririz.

COOKIES

www.ozayagen.com çerezleri, tercihlerinizi, alışveriş sepetinizi ve size daha iyi hizmet vermemize yardımcı olacak diğer bilgileri takip ederek alışveriş deneyiminizi iyileştirmeye yardımcı olmak için kullanıyoruz. Tanımlama bilgisi, bir web sunucusundan web tarayıcınıza otomatik olarak gönderilen ve bilgisayarınızın sabit diskinde saklanan küçük bir veri dosyasıdır. Sitemizde daha kolay gezinmenize yardımcı olurlar. Tarayıcınızı genel olarak tanımlama bilgilerini kabul etmeyecek veya size bir tanımlama bilgisi gönderildiğinde sizi uyaracak şekilde ayarlayabilirsiniz, bu da size bunu kabul edip etmemeye karar verme şansı verir.

SURVEYS&CONTESTS

From time-to-time our site requests information via surveys or contests. Participation in these surveys or contests is completely voluntary and you may choose whether or not to participate and therefore disclose this information. Information requested may include contact information (such as name and shipping address), and demographic information (such as zip code, age level). Contact information will be used to notify the winners and award prizes. Survey information will be used for purposes of monitoring or improving the use and satisfaction of this site.


UPDATES

May amend or update all or any part of this Privacy Policy from time to time. All amendments and updates will become effective upon publication on this website. If you feel that we are not abiding by this privacy policy, you should contact us immediately through our contact page.