Menu
Sepetim
Küçük Bir Hediye Mutluluk Verebilir Keşfedin!

Sıkça Sorulan Sorular

Hayır, hesabınızın olması şart değildir. Hesap oluşturmadan ''Misafir Olarak Kontrol Et'' butonuna tıklayarak teklif oluşturabilirsiniz. Ancak, ilgili siparişlerin durumunu kontrol etmek, her sevkiyatı takip etmek, sonraki siparişleri hızlandırmak ve üyelerimize özel indirimlerden yararlanmak için bir hesaba ihtiyacınız vardır.

Ürünlerin müşterilerimize mümkün olan en kısa sürede teslim edilmesini sağlamaya çok odaklandık. Siparişleriniz verildiği tarihten itibaren 1-5 iş günü içinde kargoya teslim edilmektedir. Siparişleriniz SÜRAT KARGO ve MNG KARGO güvencesiyle en hızlı ve güvenli şekilde size ulaştırılacaktır.

Beğendiğiniz ürün veya ürünleri ''Sepete Ekle'' butonuna basarak alışveriş sepetinize ekleyin. İstediğiniz ürünleri seçtikten sonra ''Sepeti Görüntüle'' butonuna tıklayın ve ardından ''Ödeme Yap'' butonuna tıklayarak siparişinizi tamamlayın. Teslimat ve fatura adresi bilgilerini doldurup sipariş özetinizi gördükten sonra “Sipariş Ver” butonuna tıklayarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Ürünlerimizin çocuk ve bebek sağlığı konusunda tüm testleri tamamlanmıştır. Ürünlerimiz yerli üretimdir, sormak ve bilgi almak istediğiniz her konu için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Siparişleriniz verildiği tarihten itibaren 1-5 iş günü içinde kargoya teslim edilmektedir. Siparişleriniz SÜRAT KARGO ve MNG KARGO güvencesiyle en hızlı ve güvenli şekilde size ulaştırılacaktır.

Başarılı bir teslimat için ödeme sırasında cep telefonu numaranızı bırakmanızı öneririz. Hatalı bir telefon numarasının neden olduğu başarısız teslimat telafi edilmeyecektir. 

"Hesabım" sayfasında "Siparişlerim" başlığı altındaki "Offer Durumu" butonuna tıklayarak teklifinizin hangi aşamada olduğunu görebilirsiniz. Kargo takip numaranız oluştuysa menüde bulunan "Sipariş Takip" butonuna tıklayıp takip numaranızı girerek siparişinizi takip edebilirsiniz.

Lütfen bizimle destek@ozayaygen.com adresinden yada telefon hatlarımızdan iletişime geçin. Bir öğe eksikse, mümkün olan en hızlı sürede size ayrı olarak göndeririz.

Siparişleriniz online olarak bize ulaşır ve sipariş oluşturma aşamasında ödeme işlemleriniz otomatik olarak yapılır. Ödeme koşulları değiştirilemediğinden siparişinize daha sonra ürün eklemeniz mümkün değildir. Ancak mevcut siparişinizi iptal ederek yeni bir sipariş oluşturabilir veya satın almak istediğiniz diğer ürünü ayrıca sipariş verebilirsiniz.

Böyle bir durumda lütfen destek@ozayaygen.com e-posta adresimiz veya telefon hattımızdan bize ulaşın. Yazılım departmanımız sorunu en kısa sürede çözmeye çalışacaktır.

Hayır talep edilmiyor. Teklif talebini oluşturduktan sonra ekibimiz size özel teklifimizi e-mail ve telefon üzerinden iletecektir.

Şifrenizi unutmanız durumunda “Üye Giriş” sayfasında yer alan “Şifremi Unuttum” bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Hesabınıza ait e-posta adresini yazdıktan sonra güvenlik kutucuğunu doldurarak tekrar şifre talebinde bulunabilirsiniz.

WhatsApp destek hattımız ile iletişime geçerek e-posta adresiniz ile birlikte “Şifremi Unuttum” yazmanız gerekmektedir. Destek hattımız kimlik bilgilerinizi doğruladıktan sonra size geçici şifrenizi tanımlayacaktır, üye girişi yaptıktan sonra şifrenizi değiştirmeniz gerekir.