Menu
Sepetim
Küçük Bir Hediye Mutluluk Verebilir Keşfedin!

Teslimat Bilgisi

SİPARİŞ HAZIRLAMA

Her bir ürün tarafınıza gönderilmeden önce detaylı bir şekilde kontrol edilir, herhangi bir kusur veya hata olmadığından emin olunduktan sonra ürün tarafınıza kargo ile gönderilir.


NAKLİYE & TAKİP

Ürünlerin müşterilerimize mümkün olan en kısa sürede teslim edilmesini sağlamaya çok odaklandık. Siparişleriniz verildiği tarihten itibaren 1-5 iş günü içinde kargoya teslim edilmektedir. Siparişleriniz SÜRAT KARGO ve MNG KARGO güvencesiyle en hızlı ve güvenli şekilde size ulaştırılacaktır.


SİPARİŞ ONAYI

Sipariş onaylandıktan ve doğrulandıktan sonra size bir onay e-postası gönderilecektir. Siparişiniz onaylanır onaylanmaz hazırlanmaya başlıyoruz. Böyle bir zaman dilimi, siparişinizi değiştirmemizi veya iptal etmemizi zorlaştırır, ancak talebinizi desteklemek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.


KARGO SEVKİYATI İŞLEMLERİ

Siparişinizi işleme koymamız 1-5 iş günü sürmektedir. Lütfen bunun tatilleri ve hafta sonlarını içermediğini unutmayın.


PAKET GÜVENLİĞİ

COVID-19'dan etkilenen paketlerinizi daha güvenli ve kaliteli hale getirmek için teslimat sürecimizi iyileştiriyoruz.
Kullandığımız tüm kumaşların garantili dezenfeksiyon olduğundan emin olmak için kumaş tedarikçilerimizle yakın işbirliği içinde çalışıyoruz. Tüm paketlerimiz hastane standartları kullanılarak günde birkaç kez titizlikle dezenfekte edilmektedir.

LÜTFEN AKLINIZDA BULUNDURUN:
  • Başarılı bir teslimat için ödeme sırasında cep telefonu numaranızı bırakmanızı öneririz. Boş bir mobil sütunun neden olduğu başarısız teslimat telafi edilmeyecektir.
  • Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen destek@ozayaygen.com adresinden müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.
  • Her gün çok sayıda e-posta alıyoruz, bu nedenle e-postanızı yanıtlamamız 24 saati bulabilir. sabrınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.